הקואופרטיב יוצא לדרך!

נשלח 13 בינו׳ 2011, 12:14 על ידי ספי מיור   [ עודכן 16 בינו׳ 2011, 6:11 על ידי ספי, יוסף מיור ]
כמות הנרשמים לקואופרטיב נכון לשליחת מייל זה: 50.

שלום לכל הנרשמים לקואופ הגיבורים!
קודם כל, תודה לכל מי שעזר במסיבה, תודה לכל מי שנכח במסיבה ותודה לכל מי שלא בא למסיבה אבל רוצה לשתף איתנו פעולה בכל זאת. :) 
המסיבה, ללא ספק, הוכתרה כהצלחה - היו אנשים נפלאים, אוכל טעים ובריא וגם המון מידע מעשיר:
אמנון דפני, ביוכימאי ומטפל ברפואה סינית, סיפר לנו על היתרונות של מזון אורגני מבחינה מדעית, אקולוגית ורפואית. רוצים לדעת עוד על מה שאתם מכניסים לגוף שלכם? אתם מוזמנים לעיין באתר המזון.
יוסף מיור, נציג מיזם מזון טוב ושותף להקמת הקואופרטיב, דיבר על קואופרטיבים באופן כללי ופירט על הדרך שבה יפעל קואופ הגיבורים באופן ספציפי. השארו עימנו - פרטים נוספים המייל.

 אז איך הקואופרטיב יעבוד? 
כעת אנחנו עושים את צעדינו הראשונים ואנחנו עושים אותם לאט. כרגע לא נעבוד בצורה ישירה מול חקלאים ויצרנים אלא נעבוד עם בחור אדיר הידוע בשם דוד 'האורגני'. דוד למעשה יטפל בשבילינו בכל מה שקשור לקשר עם הספקים, אריזה ומיון והובלה עד פתח האקדמיה. למעשה דוד הוא השותף שלנו לקואופרטיב הזה והוא מחוייב לספק פרנסה הוגנת לחקלאים מצד אחד ולספק תוצרת איכותית לחברי הקואופ מצד שני.

מה שחשוב לנו הוא השקיפות - עם כל שאלה שיש לכם אתם יכולים לפנות לדוד 'האורגני', שאת מספרו ניתן למצוא בסוף המייל הזה. אתם גם יכולים לקבל ממנו פרטים ליצירת קשר עם החקלאים והיצרנים שלנו באופן ישיר - אנחנו אף מעודדים אתכם לעשות זאת. בהמשך, כל הפרטים על החקלאים והיצרנים יחד עם הפרטים ליצירת קשר איתם יהיו בעמוד ההזמנות על יד כל מוצר ומוצר.

המשלוחים יגיעו לאקדמיה לגיבורי על ברחוב זלמן שנאור 11 בכל יום שלישי בין השעות 16:00 עד 19:00 ולשם כך דרושים מתנדבים - כל שבוע יהייה זוג אחראים שבועי שעליהם תוטל האחריות לקבל את המשלוח, לתת את האריזות לחברים, לקחת מהם תשלום ולעשות חיים ביחד. המשמרות מתבצעות בזוגות על מנת שתהייה לנו הזדמנות להכיר אחד את השני יותר כאנשים ולא רק כחברים לקואופרטיב. :)

שימו לב שזוהי רק ההתחלה - ככל שנלמד לעבוד טוב יותר יחד, ככל שנגדל ככוח קניה, כך גם נוכל לקנות דברים עם אריזות רב-פעמיות, נוכל לקבל מגוון גדול יותר של דברים במחירים טובים יותר. מה שחשוב זה לזכור שמשמעות המילה קואופרטיב היא שיתוף פעולה ומעבר להכל זה מה שבאנו לעשות - לשתף פעולה ולפעול יחד. המפתח פה הוא כבוד והערכה - אחד לשני, לחקלאים, לספקים, לאדמה ולעולם בכלל.

ההזמנה הראשונה תפתח ביום ראשון לקראת המשלוח של יום שלישי - שימו לב שלעת עתה ההזמנה מיועדת לתושבי מרכז תל-אביב. עד אז, אתם מוזמנים להרשם לממשק ניהול ההזמנות

אם יש לכם עדיין שאלות כלשהן (וגם אם לא) אנחנו מזמינים אתכם לעיין בלינקים השונים ששתלנו במהלך המייל - הם רווים במידע שימושי.
חוץ מזה, אם יש לכם הצעות יעול, רעיונות או שסתם בא לכם לעזור לקואופרטיב בצורה כלשהי - דברו איתנו במייל, או בצורה אישית

תודה לכולם ונתראה באקדמיה. :)
מיכאל
Comments