קואופ הגיבורים יוצא במייל #2 לקראת מסיבת השקה

נשלח 12 בינו׳ 2011, 3:22 על ידי ספי מיור   [ עודכן 13 בינו׳ 2011, 12:15 על ידי ספי, יוסף מיור ]
שלום לכולכם!

קודם כל אנחנו ממש שמחנו לראות שהיו כמה וכמה נרשמים חדשים מאז המייל הקודם, אז ברוכים הבאים ותודה לכל מי שממשיך להפיץ את הבשורה לחברים!
רצינו להזכיר לכם שלשבת הקרובה מתבשלת מסיבה אורגנית, בריאה וטעימה באקדמיה שתהווה את ההשקה הרשמית של הקואופרטיב, בדיוק הכנו אתמול להכין את התפריט והתכניה ואתם מוזמנים לעיין בהם ולהתחיל להזיל ריר לקראת יום שבת. :)

את כל ההודעות הרלוונטיות לקואופרטיב כבר נודיע במסיבה עצמה, פשוט כי הרבה יותר נחמד לדבר עם אנשים ולא עם מחשבים ועם זאת ישנן כמה הודעות שהיינו רוצים להודיע לקראת המסיבה:
  • המסיבה תתחיל ביום שבת, ה-8 בינואר בשעה 14:00 ואלא אם כן ירד גשם, היא תהייה בגינה של האקדמיה לגיבורי על ברחוב זלמן שנאור 11, בקומת הקרקע - שתי דקות הליכה מגן מאיר ושלוש דקות הליכה מדיזינגוף סנטר.
  • אם בא לכם לעזור בהכנה של האוכל, באירגון של המסיבה, או שסתם בא לכם להכיר אותנו לפני כולם - אתם מוזמנים להצטרף אלינו באקדמיה לגיבורי על כבר בשעה 11 בבוקר!
  • עזרה נוספת שתוכלו להציע: כלים. כלים לאוכל, כלים להגשה, כלים לאכול איתם. אם אתם רוצים להביא כלים ולא בטוחים מה להביא, דברו עם מיכאל - 054-5586008.
  • בכדי שהקואופרטיב יתחיל באמת לפעול, אנחנו נצטרך כמה מתנדבים לצוות הקואופרטיב שבא להם לבצע עבודות מנהליות כמו ניהול הזמנות, גזברות, קשרים עם חקלאים וכו'. משהו מזה נשמע לכם מעניין? דברו עם מיכאל בטלפון (054-5586008) או באירוע עצמו!
  • על מנת לכסות את ההוצאות של המסיבה (בעיקר האוכל), לכן המסיבה היא בעמלות סמלית של 20 שקלים לאדם.
וזהו בעצם, עכשיו מה שנשאר זה לחכות עוד פחות מ-48 שעות ולהגיע למסיבה כדי שסוף סוף נוכל להשיק את הקואופרטיב הזה באופן רישמי, נראה אתכם שם!
Comments