שבוע חדש ופינה חדשה!

נשלח 15 במאי 2011, 4:32 על ידי משתמש לא ידוע   [ עודכן 15 במאי 2011, 4:34 על ידי ספי, יוסף מיור ]
גיבורים, גיבורות, שדים ופיות, שבוע חדש ונפלא לכולכם!

עוד שבוע הגיע ועימו עוד משלוח של אוכל אורגני משובח שרק מחכה שתזמינו אותו. :) השמועה אומרת, אגב, שהבחורה הזה משורשי ציון הוא ממש אמן. שווה לבדוק את זה ;)
מצורף הטופס השבועי שאותו אתם מוזמנים למלא ולהחזיר לנו עד מחר בשעה 14:00. יהיה טעים, יהיה בריא, יהיה אדיר!

זוכרים איך אתם יכולים לקבל את האוכל שלכם? אני אזכיר לכם בכל מקרה:
1. הזמנה ישירה עד הבית תמורת דמי משלוח של 20 שקלים.
2. הזמנה לאחת מנקודות החלוקה המקסימות שלנו!
נקודת חלוקה יפו - הנקודה הותיקה שלנו בשד' ירושלים 41, ממש ליד אצטדיון בלומפילד. למזמינים לנקודה הזאת יש גם אפשרות לקבל תה, חיבוק והרבה אהבה. :) לפרטים, מיכאל - 054-5586008
נקודת חלוקה בית היוקה, מרכז תל אביב - בית היוקה הוא מרכז קהילתי לרפואה אלטרנטיבית (סינית, יפנית ועוד) בלב תל אביב - על בר גיורא פינת קינג ג'ורג' ממש צמוד ל חומוס אבו דאבי. רק זיכרו שבית היוקה הוא בכל זאת עסק שבטוב ליבו מסכים לארח אותנו במרחב שלו והשתדלו לקחת את ההזמנה שלכם לפני השעה 21:00 בערב ביום ההזמנה.
נקודת חלוקה גבעתיים - כן כן, סוף סוף יצאנו מגבולות תל אביב (בערך)! גרים בגבעתיים ורוצים לקבל מזון טוב ומזין? צרו קשר עם בחור אדיר בשם עידן שצירף את ביתו למסורת נקודות החלוקה החדשה שלנו - 057-8122992
3. וכמובן האפשרות השלישית - לפתוח נקודה חלוקה בביתכם, בבית העסק שלכם או בכל חלל מגניב אחר שיש ברשותכם! לנקודות חלוקה שלל יתרונות מגניבים וכיפיים - דמי המשלוח מתחלקים בין כל המזמינים (והמשלוח יוצא כמעט חינם), האוכל מגיע קרוב לביתכם והכי כיף - במהלך היום אתם פוגשים מלא אנשים מקסימים!

זוכרים שהבטחנו פינה חדשה? קבלו את פינת מקצוען השבוע!
מכירים את זה שאתם מחפשים בעל מקצוע ספציפי, כמו מטפל או מאלף כלבים, אבל פשוט יש כל-כך הרבה ואין לכם שום דרך לדעת מי טוב יותר, מי טוב פחות, מי מקצוען ולמי אין מושג מה הוא עושה?
כמו שאנחנו מוצאים בשבילכם את החקלאים הטובים ביותר כדי לספק לכם את המזון הטוב, מעתה נמליץ לכם גם על אנשים טובים אחרים שעושים עבודה נהדרת. בכל שבוע נמליץ לכם על חבר שהוא במקרה גם בעל מקצוע מגניב ושימושי. גם לכם יש בעלי מקצוע מומלצים? ספרו לנו על זה ונוכל לשתף אותם עם הקהילה. :)

את הפינה הזאת נחנוך עם טליה מיכאלי, גרפיקאית. צריכים כרטיס ביקור? פלאייר? עלון? חוברת? פוסטר? כל דבר מגניב אחר? אל תהססו - צרו איתה קשר - 050-5289998 או במייל talia.michaeli@gmail.com. לתיק העבודות שלה בפייסבוק. (גם הפוסטרים והפלאיירים של פסטיבל אקטיביזם האחרון הם עבודה פרי ידה).

יאללה להזמין! :)
ושיהיה שבוע נפלא!

Ĉ
ספי, יוסף מיור,
15 במאי 2011, 4:34
Comments