הנחיות לאחראי השבועי

שלום אחראי שבועי יקר!

הקהילה כולה מודה לך על שאתה מקדיש מזמנך על מנת לשרת את כולנו ולדאוג שנקבל את האוכל הממש סבבאי שלנו בהצלחה. בין אם אתה עושה זאת לראשונה או שכבר עשית זאת עשרות פעמים, אנחנו נשמח אם תעבור על מספר הנחיות שיעזרו לך לבצע את עבודתך על הצד הטוב ביותר. לנוחיותך, סידרנו אותם בקבוצות לפי הזמן שבו תצטרך להתייחס אליהן.

חלק ראשון - היערכות והתפאננות

1. תשתדל להגיע בזמן. הארגזים מגיעים בסביבות השעה 15:00 לאקדמיה לגיבורי על. אם תגיע ב-14:00 יהייה לך זמן לנוח, לשתות תה ולהכיר את חברך לתורנות השבוע. אתם גם יכולים לנקות קצת את החלל, זה יצור אווירה נעימה גם לכם וגם לחברים שיבואו לאסוף את המשלוחים שלהם.

2. הגעת בזמן? מצויין. הארגזים הגיעו בזמן? נפלא. זה יהייה ממש יפה מצידך אם תעזור לנהג החביב לפרוק את הארגזים ולהכניס אותם אל האקדמיה.

3. אחרי שעזרת לנהג עם הארגזים, תדאג להביא לו את התשלום שנגבה מהחברים בשבוע שעבר - הוא יועבר אלייך מבעוד מועד.

4. ראית שמישהו הזמין גבינות או כל דבר אחר שדורש קירור בעיניך? עשה שירות לחברך והכנס את דבריו לקירור. לפעמים המקרר של האקדמיה די מפוצץ, אבל עם קצת אירגון וייעול אפשר להכניס לשם עוד ועוד.

5. סדר את הארגזים בצורה שבה יהייה הכי נוח למצוא את הארגז של החבר שהגיע ולתת לו אותו - השקעה של כמה דקות בחשיבה וסידור מראש יכולים לחסוך דקות ארוכות של התמודדות עם ארגזים שמאיימים ליפול אחד על השני ועלייך.

6. בין לבין, תשתדל לשלב לפחות חיבוק אחד עם חברך לתורנות השבועית.

חלק שני - הפלישה מתחילה

1. בשלב מסויים יתחילו להגיע חברים ולבקש את הארגזים שלהם - פשוט תוביל אותם אל הארגז שלהם (שיהייה לך ממש קל למצוא לאחר שסידרת אותם בצורה יעילה במיוחד בסעיף #5 של החלק הראשון).

2. סביר להניח שהם יתנפלו על הארגז על מנת ליראות את הפלא של המזון האורגני, אך גם אם לא - בקש מהם בנימוס לפתוח את הארגז על מנת ששניכם תוכלו לראות את הקבלה. שים לב - הסכום בקבלה לא תמיד יהייה זהה לסכום שהוצג להם באתר בעת ההזמנה.

3. כעת כשאתם יודעים כמה כסף עלה האוכל הבריא והטעים שלו - הושט את ידך ובקש באדיבות שישלם לך. אם יש צורך בעודף - ניתן לפרוט בקופה הקטנה של האקדמיה.

4. קיבלת כסף? נפלא! למען הסדר הטוב, מלא את הטופס הזה. שים לב שאתה תצטרך לדעת את השם המלא של החבר, כך שאם אתה לא יודע אותו - אל תשחרר אותו עד שהוא יגלה לך אותו.

5. את כל הכספים תשים בקופת הקואופרטיב - נכין אותה בשבילך על יד המחשב.

6. במהלך היום סביר מאוד שיעבור דרכך אחד מהאחראים של השבוע הבא - ספר לו כמה שאתה נהנה מהתורנות שלך, תכיר לו את החבר החדש שאיתו אתה עושה את התורנות היום ותן לו את המפתח של האקדמיה שאיתו השתמשת כדי להכנס - הוא יצטרך אותו בשבוע הבא.

7. תוודא שאתה מרגיש טוב, שכיף לך ושיש לך תקשורת זורמת עם חברך לתורנות. תחייך ותן לחברך לתורנות חיבוק. אהההה... איזה כיף!

חלק שלישי - כי לכל דבר יש סוף

1. כל הארגזים נאספו? איזה כיף! אתה מוזמן לדלג לסעיף #4.

2. השעה כבר כמעט 19:00 ועדיין נשארו הזמנות שלא נאספו? אתה מוזמן להתקשר לאנשים שלא באו לאסוף את ההזמנות שלהם ולשאול מה שלומם, איך הם מרגישים ואם הם זוכרים שיש ארגז של אוכל אורגני שרק מחכה שהם יקחו אותו.

3. עדיין נשארו ארגזים? שימו אותם בצד ודווחו על כך למיכאל - הוא יגיע מתישהו בין השעה 16:30 ל-19:00.

4. תיקח את כל הכסף מקופת הקואופרטיב ותן אותו למיכאל. הוא אוהב (לספור) כסף.

5. תנקה קצת, תסדר קצת, תנוח קצת. אתה גם מוזמן להישאר לסדנה שתתחיל בתום התורנות שלך.

אם קראת עד לפה, סימן שאתה יודע לקרוא. יפה מאוד!

כל שנשאר לנו זה לאחל לך הצלחה, הנאה והמון אהבה עם חברך לתורנות ובחיים בכלל. רק תזכור - להסתכל ימינה ושמאלה לפני שאתה חוצה את הכביש, להוסיף חסה (אורגנית) לשייק הפירות שלך והכי חשוב - הכל אחד.

Comments